Kivi 40 elamu tehniline kirjeldus

Vundament
Kandvad konstruktsioonid toetuvad raudbetoonist vaivundamendile.

Välisseinad
Välisseinad on kolmekihilised monteeritavad raudbetoonelemendid.

Siseseinad
Kõik korteritevahelised seinad on suurema helikindluse tagamiseks 180 cm paksud monteeritavad raudbetoon seinad. Mittekandvad korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad mineraalvillast isolatsiooniga.

Vahelaed
Raudbetoonist õõnespaneelidele paigaldatakse parema helipidavuse saavutamiseks kahekordne isolatsioonikiht (30 mm polüstüreenplaat ja 30 mm villaplaat), mille peale valatakse betoonist tasandusvalu.

Sisetrepid
Trepikodade trepid on monteeritavad raudbetoonelementidest betoontrepid, mille pinnaviimistlus on värviline epokate. Korterisisesed trepid valmistatakse männipuidust.

Aknad
Kolmekordse klaaspaketiga puitraamidel aknad.

Uksed ja lukustus
Trepikodade välisuksed on alumiiniumraamidel klaaspaketiga uksed, millised on varustatud fonolukkudega. Korterite välisuksed on metalluksed ning siseuksed puitspooniga sileuksed.

Rõdud
Rõdude põrandad on raudbetoonist, piirded terasest ning seinad perforeeritud metallist. 

Katus
Rullmaterjalist katusekattega lamekatus.

Viimistlus
Eluruumide siseseinad on värvitud, märgades ruumides kaetud keraamiliste plaatidega. Põrandate viimistluseks eluruumides on kasutatud naturaalset puitparketti. Tualettruumides, vannitubades ja esikutes on kattematerjaliks keraamiline plaat. Tehnilistes ruumides ja panipaikades on pinnakõvendiga betoonpõrandad. Eluruumide laed on värvitud. Korterite köökides, elutubades ja esikutes on osaliselt kipsplaat ripplaed. Saunadade põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega, seinad ja laed on kaetud puiduga.

Küte
Soojavarustuse allikaks on AS Tartu Keskkatlamaja kaugküttevõrk. Kõikides korterites on vesipõrandaküte. Trepikodade küttekehadeks on radiaatorid. Küttekulud on korteripõhiselt mõõdetavad.

Ventilatsioon
Igal korteril on oma soojusvahetiga ventilatsiooniagregaat: sissepuhutav õhk eelsoojendatakse ja väljapuhutavast õhust tagastatakse soojus.

Tugevvool
Elektriarvestid paigaldatakse hoone soklikorrusel asuvasse tehnilisse ruumi. Korterite kilpides on kaitsmed ja nõrkvoolu osa. Korteritesse paigaldatakse pistikupesad ja lülitid. Valgustid paigaldatakse wc, sauna-ja duśśiruumidesse

Nõrkvool
Kõikides tubades on ette nähtud moodulpesa interneti jaoks. Kaabeldusel kasutatakse ülikiiret andmeside edastamist võimaldavat CAT 6 standardile vastavat kaabeldust. Valvesignalisatsiooni kaabeldus ehitatakse välja lõpptasemel.